Czy wiesz, że „Ósemki, jako dodatkowe zęby trzonowe, z powodu braku miejsca, często pozostają zatrzymane w kości, bądź wyżynają się w nieprawidłowej pozycji i miejscu, poza łukiem zębowym? Powoduje to u Pacjentów ból, stany zapalne i trudności w codziennej higienie jamy ustnej. Wymagana jest wtedy ich ekstrakcja. W Dental Expert, w sposób atraumatyczny i bezbolesny usuwamy zarówno nieprawidłowo wyrżnięte, jak i zatrzymane zęby mądrości. Przed zabiegiem ekstrakcji konieczne jest wykonanie zdjęcia pantomograficznego, w celu diagnostyki dokładnego położenia zębów ósmych.

W czasie zabiegu korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu, a cały proces jest całkowicie bezbolesny. Zadzwoń do nas lub umów wizytę online!

ZAREZERWUJ WIZYTĘ ONLINE
img

HIGIENIZACJA ZĘBÓW

Więcej
img

WYBIELANIE ZĘBÓW

Więcej
img

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Więcej
img

LECZENIE KANAŁOWE

Więcej
img

LECZENIE POD MIKROSKOPEM

Więcej
img

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

Więcej
img

EKSTRAKCJA ÓSEMEK

Więcej
img

IMPLANTOLOGIA

Więcej
img

PROTETYKA

Więcej
img

ORTODONCJA

Więcej

Polecamy Usługę Wybielania Zębów

Zapewniamy profesjonalizm i olśniewającą biel!

Osoby niezadowolone z naturalnego koloru swoich zębów nie muszą cierpieć i wstydzić się z tego powodu. Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym jest proste, stosunkowo szybkie i przynosi zadowalające rezultaty. Dzięki naszej metodzie już podczas pierwszej wizyty w gabinecie można uzyskać efekt uśmiechu jaśniejszego o kilka odcieni.

img img

793-777-780
Rezerwacja wizyt

Godziny
Pon – Pt: 09:00 – 20:00