Okresowe badania stomatologiczne połączone z działaniami profilaktycznymi przeciwko próchnicy są niezwykle istotne, jeśli chcemy w przyszłości uniknąć znacznie poważniejszych zabiegów stomatologicznych. Wczesne wykrycie i wyleczenie niedużego ubytku próchnicowego pozwoli uniknąć schorzeń, jak np. nieodwracalne zapalenie miazgi, które trzeba leczyć metodą kanałową lub w skrajnych przypadkach usuwać chirurgicznie.

W ramach naszej usługi leczymy próchnicę, odbudowując utracone tkanki twarde zęba. Usuwamy stare, nieszczelne wypełnienia, wymieniając je na estetyczne nanohybrydowe wypełnienia kompozytowe.

W czasie zabiegów korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu, a cały proces jest całkowicie bezbolesny. Zadzwoń do nas lub umów wizytę online!

Zadzwoń i zarezerwuj wizytę
img

HIGIENIZACJA ZĘBÓW

Więcej
img

WYBIELANIE ZĘBÓW

Więcej
img

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Więcej
img

LECZENIE KANAŁOWE

Więcej
img

LECZENIE POD MIKROSKOPEM

Więcej
img

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

Więcej
img

EKSTRAKCJA ÓSEMEK

Więcej
img

IMPLANTOLOGIA

Więcej
img

PROTETYKA

Więcej

Polecamy Usługę Wybielania Zębów

Zapewniamy profesjonalizm i olśniewającą biel!

Osoby niezadowolone z naturalnego koloru swoich zębów nie muszą cierpieć i wstydzić się z tego powodu. Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym jest proste, stosunkowo szybkie i przynosi zadowalające rezultaty. Dzięki naszej metodzie już podczas pierwszej wizyty w gabinecie można uzyskać efekt uśmiechu jaśniejszego o kilka odcieni.

img img

Rezerwacja wizyt
793 777 780

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek
od 09:00 do 20:00