Czy wiesz, że Twoje zęby mogą odzyskać śnieżnobiały odcień już w ciągu jednej wizyty? W Dental Expert wykonamy dla Ciebie profesjonalne i bezbolesne zabiegi wybielające (lampą) lub przygotujemy Cię do bezpiecznego domowego wybielania nakładowego.

Wybielanie w gabinecie przy pomocy lampy, może zostać wykonane bezpośrednio po higienizacji. Efekt jasnych, odświeżonych zębów widoczny jest natychmiastowo po zabiegu wybielania. W przypadku kiedy kolor zębów jest bardzo ciemny oraz jednowizytowe zabiegi nie są skuteczne, proponujemy Pacjentom szyny do wybielania i zalecamy wybielanie nocne tzw. nakładkowe. Wówczas Pacjent dostaje specjalistyczny preparat do wybielania, który aplikuje na szyny i zakłada na zęby przez okres 7-10 dni. Podczas wizyty indywidualnie dobieramy rodzaj wybielania do potrzeb Pacjenta. Zanim zostanie przeprowadzony zabieg wybielania, wszystkie zęby muszą zostać wyleczone z ognisk próchnicy.

W czasie zabiegu korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu, a cały proces jest całkowicie bezbolesny. Zadzwoń do nas lub umów wizytę online!

Zadzwoń i zarezerwuj wizytę
img

HIGIENIZACJA ZĘBÓW

Więcej
img

WYBIELANIE ZĘBÓW

Więcej
img

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Więcej
img

LECZENIE KANAŁOWE

Więcej
img

LECZENIE POD MIKROSKOPEM

Więcej
img

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

Więcej
img

EKSTRAKCJA ÓSEMEK

Więcej
img

IMPLANTOLOGIA

Więcej
img

PROTETYKA

Więcej

Polecamy Usługę Wybielania Zębów

Zapewniamy profesjonalizm i olśniewającą biel!

Osoby niezadowolone z naturalnego koloru swoich zębów nie muszą cierpieć i wstydzić się z tego powodu. Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym jest proste, stosunkowo szybkie i przynosi zadowalające rezultaty. Dzięki naszej metodzie już podczas pierwszej wizyty w gabinecie można uzyskać efekt uśmiechu jaśniejszego o kilka odcieni.

img img

Rezerwacja wizyt
793 777 780

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek
od 09:00 do 20:00