img

O Dental Expert

Witaj w miejscu, gdzie dbamy o zdrowie i piękno Twoich zębów. Twoje zadowolenie z efektów leczenia jest dla nas najważniejsze. Witaj w Dental Expert!

Stosujemy indywidualne podejście do potrzeb każdego pacjenta. Łamiemy stereotypy związane z obawami przed wizytą u stomatologa. Nasze zabiegi wykonujemy w bezbolesnym znieczuleniu, wykorzystując nowoczesne, mało inwazyjne, metody leczenia.

W gdańskiej klinice Dental Expert dbamy o to, żeby otoczenie, w którym leczymy naszych pacjentów, sprawiało, że poczują się komfortowo. Łącząc tę troskę z naszym profesjonalizmem i wiedzą, sprawiamy, że każdy, kto odwiedza naszą klinikę, wychodzi z uśmiechem na twarzy.

Wszystkie zabiegi wykonujemy w bezbolesnym znieczuleniu, wykorzystując mało inwazyjne metody leczenia oraz najwyższej jakości sprzęt i materiały.

0
Dentysów
0
Zadowolonych Klientów
0
Wyleczonych zębów
0
Pięknych uśmiechów

Poznaj Nasz Zespoł

Zawsze przyjazna i uśmiechnięta obsługa!

Szanowni Państwo,

Serdecznie witam w Dental Expert – miejscu, które tworzyłam od dawna.

Pomaganie ludziom, sprawianie, że dzięki mojej pracy mogą cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem, jest czymś co mnie niezmiernie satysfakcjonuje i daje poczucie sensu. Tak, stomatologia jest moją życiową pasją. Z pełnym przekonaniem uświadamiam swoich Pacjentów, że uzębienie to nie tylko kwestia wizualna, ale również istota prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Informacje zwrotne jakie otrzymuję na swój temat to między innymi, że jestem bardzo delikatna w wykonywaniu zabiegów oraz że łamię stereotypy dotyczące obaw przed wizytą u stomatologa J, zatem zapraszam na pierwszą konsultację, poznajmy się i ustalmy plan leczenia.

Teraz pokrótce przedstawię Państwu swoje doświadczenie zawodowe, żebyście mieli pewność co do moich kwalifikacji i ich nieustannym udoskonalaniu.

W 2008 roku ukończyłam kierunek lekarsko- dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku uzyskując tytuł lekarza dentysty. Od tego czasu nieustannie uczestniczę w licznych sympozjach i kursach pogłębiając wiedzę teoretyczną i praktyczną, aby proponować swoim Pacjentom najlepsze rozwiązania problemów stomatologicznych z różnych dziedzin. Specjalizuję się w leczeniu kanałowym, protetyce, chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz implantoprotetyce.

W 2017 roku ukończyłam kurs kształcenia podyplomowego Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego – Curriculum Implantologii. Zdobyte umiejętności potwierdzone zostały zdanym egzaminem oraz nadaniem tytułu Licencjowanej Praktyki Implantologicznej (numer licencji 6/2017/2).

Wiedzę teoretyczną z powodzeniem wykorzystuję w praktyce od 12 lat.

Serdecznie zapraszam do dołączenia do grona moich uśmiechniętych Pacjentów J Elżbieta Jasińska

Lek.Dent Magdalena Wowra

Pierwsza myśl o studiowaniu stomatologii pojawiła się w mojej głowie już w dzieciństwie, dalej podążałam tylko za swoimi marzeniami. W roku 2019 ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny uzyskując tytuł lekarza dentysty. W latach 2019-2020 odbywałam staż podyplomowy w Uniwersyteckim Centrum Stomatologicznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Podczas całego toku kształcenia wykazywałam szczególne zainteresowanie protetyką stomatologiczną co zaowocowało rozpoczęciem przeze mnie kursu specjalizacyjnego w tej dziedzinie w grudniu 2020 roku. Mam przywilej traktowania mojej pracy jako życiowej fascynacji oraz sztuki, dlatego każdy wolny moment poświęcam na kształcenie i doskonalenie swoich umiejętności. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę

w zakresie leczenia zachowawczego, stomatologii estetycznej i protetyki stomatologicznej poprzez uczestnictwo w kursach oraz kongresach stomatologicznych. W myśl powiedzenia “śmiech to zdrowie” obdarowuję uśmiechem każdego swojego pacjenta i dokładam wszelkich starań ,aby stało się również ich udziałem.

 

 

 

 

Co Nasi Pacjenci Myślą O Nas:

Zawsze z uśmiechem na twarzy!